2018 Çiftçi Bilgilendirme Toplantısı

Oca 29, 2018

S.S. Amasya Pancar Ekicileri Kooperatif Yönetimi ile birlikte Suluovalı Çiftçilerimizle istişare toplantısını gerçekleştirdik. Çiftçilerimizin sorunlarını, önerilerini ve görüşlerini dinledik. Önümüzdeki dönemde yapacağımız çalışmalar hakkında bilgiler verdik. 
Tüm Emektar Çiftçilerimize göstermiş oldukları ilgi ve alakadan ötürü çok teşekkür eder emeklerinin karşılığını alabilecekleri bereketli bir hasat dönemi geçirmelerini temenni ederim.

Ayrıca katılımlarından ötürü CHP İlçe Başkanı Vedat Güdek’e, Ak Parti İl Genel Meclis Üyeleri Cengiz Esen’e ve Ali Küçük’e, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Turgut Aksu’ya, Kırmızı Et Üreticileri Birliği Esem Kodaman’a, Sol Sahil Sulama Birliği Başkanı Mehmet Öksüz’e, Sağ Sahil Sulama Birliği Başkanı  Erol Özarslan’a, Suluova Ayrancı Grup İçme Suları Birliği Başkanı Mehmet İnce’ye, Suluova Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Mehmet Ali Usta’ya, Suluova Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı Metin Sarı’ya, Tüm Köy ve Mahalle Muhtarlarımıza, çok teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim.

Mustafa SAATCI
Amasya Şeker Fab. A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı

Amasya Şeker Fabrikası A.Ş. Şeker Mah. Diriliş Cad. No:2 05500 Suluova / Amasya