8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Mar 8, 2018

8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Biz tarih boyunca cennet anaların ayakları altındadır anlayışındaki bir medeniyetin, kadınlara yönelik her türlü ayrımcılığı reddeden, kadını her zaman baş tacı eden, onlara büyük değer veren bir geleneğin temsilcileriyiz. Aile birliğimizin temel taşı kadınlarımıza, hak ettikleri sevgi ve saygıyı sadece bir günle sınırlı tutmamalı; onlara olan değeri her zaman göstermeliyiz. 
Türkiye Cumhuriyeti Devleti, sürekli gelişen ve hızla büyüyen bir ülkedir.Bugünün Türkiye’sinde kadınlarımız; eğitimden, sağlığa, yasama, yürütme ve yargıdan iş dünyasına kadar her alanda üstlendiği sorumlulukla Türk Milletinin geleceğe güvenle bakmasının teminatıdır. Bizi pek çok ülkeden farklı kılan aile kavramına yüklediğimiz özel önemdir. Aileyi oluşturan anne ve baba toplumun çekirdeğini oluşturmakta, evlatlarımız aile ortamında ilk eğitimlerini almakta, sevgi ve şefkatle büyümektedirler. Büyük ve güçlü aile büyük ve güçlü Türkiye’nin teminatıdır. Hayatın her alanında, sevgiyi, fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşlarıdır. Yeryüzünü birlikte paylaştığımız, toplumun direği aileyi birlikte kurduğumuz; annemiz, kardeşimiz, eşimiz ve kızımız olmalarıyla başımızın tacı olarak gördüğümüz kadınlarımızın üzerimizdeki hakları asla ölçülemez.
Bu duygu ve düşüncelerle, başta ülkemizin bekası için en sevdiklerini, yavrularını seve seve dualarla cepheye uğurlayan annelerimiz olmak üzere, bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyor, saygılar sunuyorum.

Mustafa SAATCI
Amasya Şeker Fab. A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı

Amasya Şeker Fabrikası A.Ş. Şeker Mah. Diriliş Cad. No:2 05500 Suluova / Amasya