Amasya Vali Yardımcımız Sn. Ferhat Burakgazi fabrikamızı ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Nis 3, 2018

Amasya Vali Yardımcımız Sn. Ferhat Burakgazi fabrikamızı ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Saatcı, Yönetim Kurulu Üyemiz Musa Toprak ve Genel Müdürümüz Vural Akyazan tarafından karşılanan Vali Yardımcımız Sn. Ferhat Burakgazi'ye Yönetim Kurulu Başkanımız ve Genel Müdürümüz tarafından fabrikada yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler verildi.

Vali Yardımcımız Sn. Ferhat Burakgazi, daha sonra fabrika bünyesinde şeker üretiminin gerçekleştirildiği tüm aşamaları ve yan kuruluşumuz olarak 22 yıl önce ilk üretimini yapan, son 14 yıldır çalışmaz durumda olan ve bu sene revizyonunu tamamlayıp faaliyete geçirdiğimiz Gıda Alkol Fabrikamızın üretim safhaları hakkında detaylı bilgiler aldı.

Sn. Vali Yardımcımıza ziyaretinde ayrıca, Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcımız Osman Tok, Çevre.Yön.ve Den. Şb.Md. Sevim Söküt ve kurum çalışanları eşlik etti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Saatcı ise Vali Yardımcımız Sn. Ferhat Burakgazi ve Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcımız Osman Tok’un ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek yaptığı açıklamada; “ Vali Yardımcımız Sn. Ferhat Burakgazinin fabrikamıza gelerek bizleri ziyaret etmesinden dolayı şahsım ve Yönetim Kurulumuz adına çok teşekkür ediyorum. Vali Yardımcımız ile istişare yaptık. Fabrikamızın bu yıl gerçekleştireceği üretim ve yapacağımız yatırımlar hakkında bilgiler paylaştık.” dedi.

Amasya Şeker Fabrikası A.Ş. Şeker Mah. Diriliş Cad. No:2 05500 Suluova / Amasya