Şirketimizin küspe satışı sırasında meydana gelen yoğunluğun önüne geçilebilmesi için Kayrasoft® firması ile anlaşılarak Eylül 2022 tarihinden itibaren “Küspe Randevu Sistemi” hayata geçirilmiştir.

Değerli çiftçilerimiz ve müşterilerimiz; Şirketimizin internet sitesinde yer alan Küspe Randevu Portalı üzerinden T.C. veya Vergi No ile Şifre girişi yaparak, sistemde kaydı olmayanlar ise Hesap Oluştur linki ile hesap oluşturarak sisteme rahatça giriş yapabileceklerdir. Sisteme giriş yapıldıktan sonra sistemin sadece ve anlaşılır arayüzü sayesinde randevular rahatça oluşturulabilecektir.

Sisteme giriş yapıldıktan sonra öncelikle randevunun alınmak istendiği gün seçilecek, daha sonra periyot seçimi yapılacak. Sonra satın alınmak istenen;

 

  • 40 Kg’lık Paket Küspe,
  • 500 Kg’lık Paket Küspe,
  • 1000 Kg’lık Paket Küspe,
  • 1 Tonluk Dökme Küspe,

 

ürünlerinden satışa sunulan ürün/ürünler ve ürün miktarı seçilir. Daha sonra ürünün ödeme yöntemi seçilerek kaydet butonuna tıklanır ve randevu oluşturma işlemi tamamlanır. Bundan sonra Satış-Pazarlama Departmanı ve Muhasebe Departmanının onayı ile randevu onaylanır ve randevuya zamanında gelinerek ilgili ürün teslim alınır.

Küspe randevu sistemi ile küspe satışında oluşan yoğunluk bu randevu sistemi üzerinden düzenlendi. Oluşturulan randevular sayesinde değerli çiftçilerimiz ve müşterilerimiz zaman kaybı, iş yoğunluğu gibi durumları yaşamadan randevu saatinde gelerek, beklemeden küspesini rahat bir şekilde alabilmesi sağlanmıştır.

Amasya Şeker Fabrikası A.Ş. Şeker Mah. Diriliş Cad. No:2 05500 Suluova / Amasya